Начало Формации и състави
Формации и състави
Детски танцов състав „Нова генерация”
Вторник, 03 Януари 2017 16:42

Ръководител: Евгений Вучков

Репетиции се провеждат всеки понеделник и четвъртък
от 18:30 ч. до 20:00 ч.
Подробна информация може да получите на телефоните на читалището.

 
Детска фолклорна формация „Трепетлика”
Вторник, 03 Януари 2017 16:40

Ръководител: Слава Соколова

Репетиции се провеждат всеки понеделник
от 18:30 ч. до 20:00 ч.
Подробна информация може да получите на телефоните на читалището.

 
Фолк-арт формация
Вторник, 03 Януари 2017 16:38

Ръководител: Адела Харалампиева

Репетиции се провеждат всеки вторник и четвъртък
от 18:30 ч. до 20:00 ч.
Подробна информация може да получите на телефоните на читалището.

 
Китарен оркестър "Кюстендил"

    Ръководител: Иван Андонов

    Репетиции се провеждат всеки понеделник и четвъртък
    от 19:00 ч. до 20:00 ч.
    Подробна информация може да получите на телефоните на читалището. 

Научете повече
 
Вокална формация “Неразделни"

    Ръководител: Весела Петрова 

    Репетиции се провеждат всеки вторник и четвъртък
    от 18:30 ч. до 20:00 ч.
    Подробна информация може да получите на телефоните на читалището. 

Научете повече
 
Фолклорна формация “Струмски полъх"

Ръководител: Слава Соколова

Репетиции се провеждат всеки вторник и четвъртък
от 17:30 ч. до 19:30 ч.
Подробна информация може да получите на телефоните на читалището.

Научете повече
 
Студио за модерни танци “Дебют”

 

Ръководители:
Лозен Йорданов (режисьор) и Димитрина Укалска (хореограф)

Подробна информация може да получите на телефоните на читалището.

Научете повече
 
Хор „Братство”

 

Ръководител: Росица Иванова

Репетиции се провеждат всеки вторник и петък 
от 18:00 ч. до 20:00 ч.
Подробна информация може да получите на телефоните на читалището.

Научете повече
 
Група за стари градски песни “Пей сърце”

    Ръководител: Ани Стойнева

    Репетиции се провеждат всеки понеделник и сряда 
    от 18:00 ч. до 20:00 ч.
    Подробна информация може да получите на телефоните на читалището. 

Научете повече
 
Туристически хор "Осоговско ехо"

    Ръководител: Димитър Цветков

    Репетиции се провеждат всеки понеделник и сряда 
    от 17:30 ч. до 19:00 ч.
    Подробна информация може да получите на телефоните на читалището. 

 
Клуб по спортни танци "Пауталия"

Ръководители: Петя Димитрова и Петьо Стоянов

Репетиции се провеждат:
вторник, четвъртък и събота от 17:00 ч.
Подробна информация може да получите на телефоните на читалището.

Научете повече
 


За кандидат-студенти

Намерете ни във

Фотогалерия

Конкурс "Биньо Иванов"

Скачени съдове

тялото ми се движи на
хълмове
изпод
ръцете ти

изписва образи
прелетни
птици
върху
плътта

пише
стиха
който
създаваш от мен

разлистваш ме
в тъмното

изглаждаш
с език
среднощните
грапавини
на буквите

жаден
пиеш
от зърната на
думите

но
когато
допишеш
последната
страница  
и луната залезе
в телата ни

до теб ще са твоята
книга и скелет


Награда на Младежки общински съвет - Кюстендил
Людмила Калоянова, гр. Созопол