Home News Шампионски титли от международен турнир за КСТ „Пауталия“-Кюстендил
Шампионски титли от международен турнир за КСТ „Пауталия“-Кюстендил
Thursday, 28 November 2019 11:48
There are no translations available.

Три танцови двойки представиха клуба на провелия се на 23 и 24 ноември Международен турнир International open Ruse 2019, като заеха призови места. Спортистите показаха състезателен дух и се представиха отлично.
„За нас това беше много важен турнир, защото в него взеха участие повече от 350 танцови двойки. В международния турнир участваха танцови двойки от Топ 50 на световната ранглиста. Съдиите на турнира бяха от 15 държави. Нивото на нашите двойки беше много добро и трите двойки стигнаха до финалния кръг и заеха призови места. Константин Миленков и Йоана Тренева, завоюваха първо и второ място в трите категории, в които участваха. Радослав Йорданов и Димана Крумова се класираха трети в клас 13 С и заеха четвърто място на международния турнир в латиноамериканските танци.  Божидар Радославов и Ния Крумова се класираха четвърти в категория 13 Д. Много сме доволни от представянето на нашите спортисти, на този турнир успяхме да видим нивото, което сме достигнали до момента и да се сравним с участниците от другите държави.
Горди сме с представянето на нашите двойки, защото те успяха да се класират на финалите. Състезателна ни година ще бъде закрита със състезанието, което ще се проведе на 30 ноември във Стара Загора, в него ще се включат четири състезателни двойки в открития турнир и соло момичета в изгряващи звезди. Надяваме се и следващия състезателен сезон да бъде толкова добър и успешен за клуба. Изказваме благодарности на спортистите от клуба и техните семейства, които са неотлъчно до нас и ни подкрепят във всичко, и на НЧ „Братство 1869“, гр. Кюстендил за подкрепата и доверието, което ни гласува“, заяви председателят на КСТ „Пауталия“ Петя Димитрова.